Newsello.pl

Chłodziarko-zamrażarka Side by Side od MPM – nowość dla dużej rodziny!

Przechowywanie produktów to spore wyzwanie, zwłaszcza, jeżeli trzeba wykarmić sporą ilość osób. Potrzebne jest dużo miejsca, przydatne funkcje oraz ergonomia, dzięki której zaoszczędzimy miejsce w kuchni. Oto urządzenie, które może się przydać!
Chłodziarko-zamrażarka Side by Side od MPM – nowość dla dużej rodziny! [fot. materiały prasowe / MPM]
Chłodziarko-zamrażarka Side by Side od MPM – nowość dla dużej rodziny! [fot. materiały prasowe / MPM]

Marka MPM przedstawia nową chłodziarko-zamrażarkę typu Side by Side: MPM-427-SBS-03. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach dużej rodziny oraz o tych, którzy uwielbiają gotować i potrzebują większej przestrzeni dla swoich ulubionych produktów. Od teraz każdy będzie mieć więcej miejsca na włączanie gościnności.

Wymiary

Nowa chłodziarko-zamrażarka marki MPM wyróżnia się swoją głębokością – to zaledwie 59 cm. Dzięki niej urządzenie nie wystaje przed ciąg kuchennych szafek i bez problemu można dopasować je do standardowych mebli. Układ Side by Side polega na rozmieszczeniu części mrożącej obok chłodzącej, których łączna pojemność wynosi 472 litry. Dwudrzwiowy model dedykowany jest osobom ceniącym oszczędność czasu. Z chłodziarko-zamrażarką MPM-427-SBS-03 możliwe jest robienie większych zakupów z mniejszą częstotliwością.

Funkcje

W nowym modelu marki MPM zastosowano funkcję No Frost która pozwala zapomnieć o długim i uciążliwym procesie rozmrażania. Dzięki niej, ciepłe powietrze, zarówno z części chłodniczej jak i zamrażalnika, odprowadzane jest na zewnątrz urządzenia. Umieszczone produkty zachowują odpowiednią temperaturę, a my zapominamy, że szron w lodówce kiedykolwiek był problemem.

Funkcje  Super Cooling i Super Freezing zapewniają odpowiednio szybkie chłodzenie i mrożenie produktów. Ponadto, dzięki funkcji Smart możliwe jest automatyczne ustawienie temperatury dostosowanej do warunków klimatycznych wewnątrz i na zewnątrz urządzenia. Chłodziarko-zamrażarka MPM może też wejść w tryb Eco i pracować przy najniższym zużyciu energii.

Wygląd

Chłodziarko-zamrażarka MPM-427-SBS-03 w kolorze głębokiej czerni doskonale komponuje się zarówno z klasycznymi, eleganckimi wnętrzami, jak i z tymi o nowoczesnym, loftowym charakterze. Co więcej, produkt posiada dotykowy wyświetlacz LCD oraz czujnik otwartych drzwi, który uaktywnia sygnał dźwiękowy po 90 sekundach.  Wnętrze urządzenia wyposażono w oświetlenie LED. Zapewnia ono lepszą widoczność i pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. 

W nowym modelu chłodziarko-zamrażarki marki MPM pomieścisz zapasy, na które zawsze brakowało miejsca. #Włączgościnność i dziel się świeżymi produktami ze swoimi bliskimi!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również