Newsello.pl

Inne

Multitasking

Multitasking po polsku - wyniki badań

Inne
wtorek, 11 października 2016, 15:50
Natłok codziennych obowiązków wraz z chęcią realizowania własnych pasji, a także znalezieniem czasu tylko dla siebie, zaczęły skłaniać Polaków do optymalizacji czasu. Jak Polakom udaje się łączyć obowiązki z przyjemnościami?
Backup

Jak dbasz o swoje dane? Backup

Inne
piątek, 16 września 2016, 15:35
Jak wynika z raportu firmy ODO 24 na temat wiedzy o ochronie danych osobowych 88 proc. z nas wykonuje kopie zapasowe swoich danych, ale tylko 40 proc. robi to regularnie.
Samsung TV

Sportowe emocje podczas IO RIO 2016 z telewizorami Smart TV

Inne
poniedziałek, 08 sierpnia 2016, 12:35
Wyjątkowe chwile warto oglądać w perfekcyjnej jakości, aby nie umknął nam żaden szczegół. Dlatego też inteligentne telewizory Samsung Smart TV oferują doskonałe parametry, a także szereg sprytnych udogodnień dla fanów sportu.
Sprzęt AGD dla domu

Zakup lodówki - wskazówki dotyczące wyboru

Inne
czwartek, 14 lipca 2016, 12:26
Zakupy artykułów gospodarstwa domowego to decyzje, które zazwyczaj wymagają przemyślenia oraz dokładnego przeanalizowania naszych potrzeb. Jakie cechy lodówek warto brać pod uwagę, aby służyły nam jak najlepiej przez lata?
NEONET

Na co należy zwracać uwagę kupując laptopa?

Inne
piątek, 24 czerwca 2016, 14:30
W przypadku laptopów nie ma złych i dobrych marek. Są tylko sprzęty źle lub dobrze dobrane do naszych preferencji. Kupując laptopa, nie kierujmy się ceną ani marką, ale funkcją, jaką powinien pełnić – radzą eksperci NEONET.