Newsello.pl

Gry

Gamer's Throne

Gamer's Throne - wyjątkowy projekt dla fanów gier

Gry
piątek, 24 czerwca 2016, 11:28
Sprzęt dostępny w sklepach gwarantuje wysoką jakość działania, jednak nic nie cieszy fana elektroniki tak, jak komputer zmontowany własnoręcznie z dokładnie wybranych części. Sam komputer to jednak dopiero początek drogi do przygotowania stanowiska.
Samsung poszerza ofertę gier na Smart TV

Samsung poszerza ofertę gier na Smart TV

Gry
środa, 09 marca 2016, 13:43
Gaming w chmurze to dziś coraz popularniejsza forma cyfrowej rozrywki. W odpowiedzi na potrzeby miłośników gier wideo firma Samsung rozwija usługę subskrypcyjną GameFly Streaming dostępną na telewizorach Smart TV.
Player.pl transmituje IEM 2016

Player.pl transmituje IEM 2016

Gry
czwartek, 03 marca 2016, 10:20
W najbliższy weekend, 4-6 marca, katowicki Spodek już po raz czwarty „odleci” pod wpływem e-sportowych emocji! W jednym z najbardziej znanych obiektów w Polsce odbędą się finały tegorocznej edycji Intel Extreme Masters – MŚ w grach komputerowych.
GeForce NOW

Granie w chmurze – przyszłość cyfrowej rozrywki

Gry
poniedziałek, 25 stycznia 2016, 13:49
Gracze często zastanawiają się, jak będzie wyglądała przyszłość cyfrowej rozrywki. To na pewno coraz lepsze efekty wizualne, pozwalające upodobnić grę do otaczającej nas rzeczywistości i trójwymiarowe światy, w które wtopić się można za pomocą gogli VR.
Gra planszowa Mój Dakar Jacka Boneckiego

Gra planszowa Mój Dakar Jacka Boneckiego

Gry
czwartek, 07 stycznia 2016, 11:26
Jesteś gotów przeżyć niezapomnianą rajdową przygodę i poczuć emocje rodem z Dakaru? Takich wrażeń dostarczy gra planszowa „Mój Dakar” Jacka Boneckiego.
Symulator Farmy 2016

Rodzinne Święta na własnej farmie? Czemu nie!

Gry
piątek, 18 grudnia 2015, 08:10
Polacy lubią obdarowywać swoich bliskich. Wybór prezentów nie należy jednak do najłatwiejszych przedświątecznych zadań. Szczególnie, jeżeli chce się uniknąć nietrafionych podarunków.