Newsello.pl

Ciesz się muzyką o każdej porze dnia i nocy razem z radiem internetowym Hama IR50

Prezentujemy ciekawą nowość, idealną dla tych, którzy kochają muzykę i lubią mieć ją zawsze pod ręką! Cała masa stacji, dostęp do ulubionych utworów, a wszystko to w niedużej, designerskiej obudowie? Dowiedz się więcej!
Ciesz się muzyką o każdej porze dnia i nocy razem z radiem internetowym Hama IR50 [fot. materiały Gamma PR]
Ciesz się muzyką o każdej porze dnia i nocy razem z radiem internetowym Hama IR50 [fot. materiały Gamma PR]

Dostęp do ponad 30 000 stacji radiowych i 10 000 podcastów? Dla melomana brzmi to jak dla głodomora przypadkowa darmowa dostawa pizzy pod drzwi. A to łatwiejsze niż można by przypuszczać. Wystarczy podłączyć nowe radio internetowe Hama IR50 do dostępnej sieci Wi-Fi i otworzy się przed tobą nowy świat. Dzięki opcji Spotify Connect dostajesz jednocześnie możliwość słuchania ulubionej muzyki. Non stop. Wszystko dzięki kompaktowemu urządzeniu, ważącemu nieco ponad kilogram.

Radio o dużym potencjale

IR50 to model, który umożliwia słuchanie audycji radiowych i podcastów. „Nic nowego” – może ktoś pomyśleć. Ma on jednak cechę, która mocno wyróżnia go na tle innych – pozwala na odpoczynek dla komputera, bo działa również gdy jest on wyłączony. Dzięki wbudowanej pamięci możesz tworzyć własne listy lub zarządzać stacjami za pomocą wygodnego interfejsu webowego „Frontier Silicon TM”. W ten sposób zapiszesz aż 30 ulubionych internetowych stacji radiowych, niezależnie od portalu internetowego. Możesz również wyszukać stacje po względem własnego ulubionego gatunku, kraju, języku lub popularności, a także znaleźć muzykę dopasowaną do swojego gustu. Co więcej, masz możliwość stworzenia listy ulubionych stacji radiowych na komputerze, a potem łatwego połączenia jej z radiem internetowym.

Muzyka, audycje i informacje z całego świata

Radio IR50 ma wejście liniowe (3,5 mm) i jest kompatybilne ze Spotify Connect. Strumieniowanie umożliwia z kolei funkcja Universal Plug-and-Play oraz kompatybilność ze standardem komunikacji DLNA. Dzięki temu ostatniemu każde urządzenie, które gromadzi treści multimedialne – utwory muzyczne, zdjęcia czy materiały wideo – może zamienić się w serwer, który udostępni je innym urządzeniom w ramach jednej sieci domowej.

Dodatkowo, opcja Wi-Fi Protected Setup wspiera automatyczną konfigurację połączenia. IR50 wyposażone jest w wygodny wyświetlacz LCD. Natomiast jakość dźwięku zapewnia głośnik mono o mocy 6 W. Przyłącze sieciowe 100-240 V jest odpowiednie do stosowania na całym świecie w połączeniu z adapterem, właściwym dla danego kraju.

Ulubione melodie na dzień dobry i dobranoc

Jeśli przed udaniem się w objęcie Morfeusza lubisz relaks przy muzyce, wystarczy, że użyjesz funkcji snu, a radio automatycznie wyłączy się po określonym czasie. Podobnie budząc się, możesz za każdym razem wybrać swoje ulubione utwory lub audycję i ustawić ich samoczynne włączenie. Radio może się pochwalić niewielkimi gabarytami (21,5 x 13,8 x 8 cm) i jest zamknięte w małej, zgrabnej obudowie o klasycznej stylistyce. Dzięki temu łatwiej zostanie elementem dekoracji twojej kuchni, sypialni czy salonu. Gdziekolwiek przebywasz, cokolwiek robisz, możesz zawsze cieszyć się dźwiękiem muzyki w dobrej jakości.

Radio jako medium to nadal popularna część naszego życia. Natomiast radio internetowe stanowi zdecydowany krok do przodu, jeśli chodzi o jakość odtwarzanego dźwięku. Teraz możesz cieszyć się informacjami z całego świata w cyfrowej jakości, za to bez szumów i potrzeby gorączkowego szukania odpowiedniego kąta w mieszkaniu na kolejne urządzenie. Hama IR50 to wydatek rzędu 399 zł.

Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej https://pl.hama.com/

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również