Newsello.pl

GUESS CONNECT TOUCH – nowy Smartwatch z Android Wear

W szwajcarskiej Bazylei na największych targach zegarkowych na świecie, amerykański dom mody zaprezentował kolejny, nowy smartwatch.
Guess Connect Touch
Guess Connect Touch

Tym razem to ulepszona wersja poprzednika – GUESS CONNECT  o nazwie TOUCH z Android Wear 2.0. Zegarki trafią na rynek jesienią tego roku.

W 2015 roku GUESS jako pierwsza marka na świecie w segmencie fashion zaprezentował analogowo-cyfrowy smartwatch.  Nowa kolekcja została wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, który pozwala na łączenie funkcjonalności z modnym designem wpisującym się w ramy amerykańskiego brandu. Jak sama nazwa wskazuje - GUESS CONNECT TOUCH posiada dotykowy ekran. Z poziomu zegarka można odbierać jak i odpisywać wiadomości tekstowe, e-maile, a także nawiązywać połączenia telefoniczne, a wszystko to bez konieczności synchronizacji ze smartphonem. Wystarczy połączyć smartwatch z dostępną siecią WIFI, aby swobodnie wykonać każdą z tych czynności. Za pomocą Google Play na zegarek można ściągnąć dowolną aplikację np. mapy, słownik, czy też UBERA, którego zamówimy bez sięgania po telefon. Aktywnym fit freakom GUESS CONNECT TOUCH zmierzy spalone kalorie, przebyte kilometry i czas kolejnych życiowych rekordów. Ciekawą i przydatną funkcją jest również możliwość ustawienia zabezpieczenia zegarka w postaci PIN’u. GUESS CONNECT TOUCH współpracuje z systemami operacyjnymi IOS oraz Android, a żywotność baterii przy regularnym użytkowaniu wynosi 24h.

Jak w każdym swoim projekcie, GUESS mocno postawił na sferę wizualną zegarków, tak aby wpisywały się w modowe ‘DNA’ marki. Dlatego też, położono nacisk na personalizację smartwatcha. Każdy posiada około 100 różnych wariacji kolorystycznych i designerkich tarcz, które swobodnie można zmieniać i ustawiać wedle uznania i stylu.

GUESS CONNECT TOUCH będzie dostępny jesienią tego roku w 16 wersjach kolorystycznych, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet o średnicy 41mm i 44mm oraz grubości zaledwie 11,85 mm.

Ceny zegarków nie są jeszcze znane.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Lato to pora smartfonów i tabletów

Lato to pora smartfonów i tabletów

Nowości
czwartek, 03 sierpnia 2017, 12:09
Sezonowość kampanii marketingowych to nie tylko nowe promocje i wyprzedaże. To także zmiany w zachowaniach zakupowych konsumentów, m.in. w tym jak wyszukują i kupują produkty online.
Wielbiciel i znawca motoryzacji Adam Kornacki ambasadorem zegarków EDIFICE

Wielbiciel i znawca motoryzacji Adam Kornacki ambasadorem zegarków EDIFICE

Nowości
poniedziałek, 24 lipca 2017, 16:22
To, co łączy prezentera telewizyjnego z japońską marką, to miłość do motoryzacji. EDIFICE z pasją od lat partneruje wyścigom samochodowym, a Adam Kornacki to znakomity dziennikarz niezmiennie odkrywający przed widzami tajemnice motoryzacyjnego świata.

Zobacz również