Newsello.pl

HP odświeża laptopa OMEN 15 i wprowadza nowe akcesoria dla graczy

Nowy HP OMEN 15 z matrycą Full HD 144Hz oraz mocną konfiguracją sprzętową to jedna z ważniejszych premier HP Gaming Festival w Beijing.
HP odświeża laptopa OMEN 15 i wprowadza nowe akcesoria dla graczy
HP odświeża laptopa OMEN 15 i wprowadza nowe akcesoria dla graczy

Plecak OMEN X by HP Transceptor: stworzony specjalnie dla graczy
OMEN X by HP Transceptor to wielofunkcyjny plecak, który zaprojektowano z myślą o graczach chcących mieć pod ręką swojego laptopa oraz najważniejsze akcesoria, a przy okazji poszukującym torby podróżnej, która pozwoli im spakować na wyjazd, to co dla nich najważniejsze i zabezpieczyć przed uszkodzeniami.

Najważniejsze funkcje:
• Wykonany z materiału odpornego na warunki atmosferyczne, z twardym spodem, kieszenią blokującą RFID13, wyściełaną 17-calową przegrodą zgodną z przepisami TSA oraz wysuwaną rączką, która ułatwia poruszanie się po lotnisku.
• Kieszenie oznaczone pomocnymi ikonami pokazują, gdzie najlepiej schować kluczowe akcesoria. Wygodne zapięcie Fidlock oraz klapa, która pozwala dopasować plecak do wymiarów przenoszonego bagażu.
• Po spakowaniu plecaka można wygodnie nosić bagaż dzięki wyściełanym paskom na ramiona, siatkowej podszewce i regulowanemu pasowi na klatce piersiowej.

OMEN by HP Mouse 400: porządna mysz w przystępnej cenie
Gracze, którzy szukają myszy w przystępnej cenie, docenią OMEN by HP Mouse 400 z mechanicznymi przełącznikami OMRON, oraz opcjonalnym „trybem snajperskim”, w którym przytrzymanie przedniego przycisku obniża rozdzielczość do 400 DPI, aby zwiększyć precyzję podczas celowania.

Podkładki OMEN by HP Mouse Pad 200 i Hard Mouse Pad 200
Żaden zestaw do grania nie byłby kompletny bez odpowiedniej podkładki pod mysz. OMEN by HP Mouse Pad 200 są oferowane w wersji twardej lub miękkiej dla graczy, którzy preferują szybkie ruchy, jak i dla tych, którzy wolą odrobinę oporu pomagającego w zwiększeniu dokładności.

Nowości OMEN by HP – ceny i dostępność

• Laptop OMEN 15 ma być dostępny w Polsce w sierpniu, w cenie od 3999 PLN.
• Zestaw słuchawkowy OMEN by HP Mindframe ma być dostępny w regionie EMEA od października. Ceny zostaną ujawnione bliżej daty dostępności produktu.
• Klawiatura OMEN by HP Sequencer ma być dostępna w regionie EMEA w czerwcu, w cenie od 649 PLN.
• OMEN by HP Reactor Mouse ma być dostępna w regionie EMEA w czerwcu, w cenie od 229 PLN.
• Plecak OMEN X by HP Transceptor ma być dostępny w regionie EMEA w czerwcu, w cenie od 729 PLN.
• Mysz OMEN by HP Mouse 400 ma być dostępna w regionie EMEA w czerwcu, w cenie od 119 PLN.
• Podkładka pod mysz OMEN by HP Mouse Pad 200 ma być dostępna w regionie EMEA w czerwcu, w cenie od 59 PLN.
• Podkładka pod mysz OMEN by Hard Mouse Pad 200 ma być dostępna w regionie EMEA w czerwcu, w cenie od 69 PLN.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również