Newsello.pl

Kijek Prawdy na konsole Playstation 4 i Xbox One!

Już w lutym, świetnie przyjęta gra "South Park: Kijek Prawdy" będzie dostępna do ogrania na konsolach najnowszej generacji.
Kijek Prawdy na konsole Playstation 4 i Xbox One!
Kijek Prawdy na konsole Playstation 4 i Xbox One!

Ubisoft oficjalnie ogłasza, że South Park: Kijek Prawdy (org. The Stick of Truth) będzie dostępne na PlayStation 4 i na Xbox One. Konsolowcy będą mieli okazję przekonać się na własnej skórze o jakości tego wyjątkowego RPGa już 13 lutego 2018.  

O grze

South Park: Kijek Prawdy, zdobywca wielu nagród w roku 2014, przenosi graczy na niebezpieczne pola walki na placu zabaw 4-klasistów, gdzie młodzi bohaterowie powstaną, by ratować South Park. Od twórców South Parku, Trey’a Parkera i Matta Stone’a, nadchodzą epickie zmagania by osiągnąć… zajefajność.

Uzbrojony w legendarne uzbrojenie znajdź sposób, by pokonać majtkowe gnomy, hipisów i inne siły zła. Znajdź zaginiony Kijek Prawdy, a zasłużysz by zająć miejsce przy boku Stana, Kyle’a, Cartmana i Kenny’ego, jako ich nowy przyjaciel. Jeśli ci się powiedzie staniesz się zbawcą South Park i na zawsze zapiszesz się w annałach Szkoły Podstawowej South Park. Jeśli zawiedziesz, po wsze czasy będziesz znany jako… luzer.

Przy tej okazji, warto też przypomnieć sobie zwiastun tej produkcji...

Zwiastun South Park: Kijek Prawdy

Przewidywana cena: 119,90 PLN.

Przy okazji, warto też przypomnieć, że bezpłatną kopię Kijka Prawdy dołączaną przy zakupie The Fractured But Whole będzie można pobrać tylko do końca stycznia (31.01.2018).

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej Ubisoftu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Czy gry wideo angażują nas bardziej, niż inne media? [fot. materiały prasowe Publicis Groupe]

Czy gry wideo angażują nas bardziej niż inne media?

Gry
poniedziałek, 28 maja 2018, 09:53
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi badaniami, przeprowadzonymi przy udziale specjalistów z dziedziny neuroterapii, gdzie porównano aktywność mózgu różnych osób podczas oglądania i grania w scenę o podobnej charakterystyce z serialu i z gry.
The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy! [fot. materiały prasowe]

The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy!

Gry
piątek, 02 marca 2018, 10:20
Popularna gra Ubiosftu doczekała się aktywnej i wiernej społeczności, które teraz zostanie nagrodzona miesiącem eventów! Dowiedz się więcej o święcie wewnątrz gry i poznaj statystyki, jakie osiągnęła w ciągu ostatnich dwóch lat [infografika]!

Zobacz również