Newsello.pl

The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy!

Popularna gra Ubiosftu doczekała się aktywnej i wiernej społeczności, które teraz zostanie nagrodzona miesiącem eventów! Dowiedz się więcej o święcie wewnątrz gry i poznaj statystyki, jakie osiągnęła w ciągu ostatnich dwóch lat [infografika]!
The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy! [fot. materiały prasowe]
The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy! [fot. materiały prasowe]

Ubisoft świętuje drugą rocznicę wydania Tom Clancy`s The Division, przy okazji informując o osiągnięciu liczby 20 milionów graczy na całym świecie. Od czasu wejścia do świata Tom Clancy`s The Division, gracze odkrywali ulice Nowego Jorku, które zostały zdziesiątkowane epidemią grypy dolarowej i wciąż poznają nowe opcje, takie jak dodatki Underground, Survival i Last Stand.

Święto graczy

W ramach podziękowania za ciągłe wsparcie gry ze strony użytkowników, Ubisoft planuje cały miesiąc aktywności w grze, w tym cztery wydarzenia globalne, w dniach 1-29 marca. W każdym tygodniu odbędzie się jedno wydarzenie globalne. Wydarzenia globalne to funkcje „na żywo” w Tom Clancy`s The Division, które zmieniają świat gry i dodają modyfikatory do środowiska otwartego świata i misji. Jednocześnie, gracze biorący w nich udział, zyskują szansę zdobycia specjalnych nagród i unikatowych elementów w zastrzeżonych zestawach wyposażenia.

Już przed premierą Tom Clancy`s The Division biło rekordy największej liczby użytkowników w fazach beta dla nowej serii (6,4 miliona graczy). W dniu premiery The Division stało się najszybciej sprzedającą się nową serią w całej branży gier. Od czasu premiery, studio Massive udostępniło trzy dodatki i dziewięć sporych aktualizacji z nowymi trybami, rozszerzenia map Dark Zone, nowe szturmy, poprawki balansu gry oraz usprawnienia, a także mnóstwo opcji personalizacji i aktywności „na żywo”. W grudniu 2017 roku studio Massive udostępniło aktualizację 1.8 - Resistance, która okazała się być nowym krokiem naprzód. Aktualizacja 1.8 to jak dotąd największy zestaw bezpłatnej zawartości, podwajający zaangażowanie graczy, który spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem społeczności.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało nam się osiągnąć przez te dwa lata. Słuchanie i odpowiadanie społeczności od zawsze było dla nas priorytetem. Chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom w The Division za ich cenne uwagi i wsparcie – powiedział Julian Gerighty, dyrektor kreatywny.

Obecnie Tom Clancy`s The Division zawiera mnóstwo różnych trybów, w tym liczne aktywności PvE, dwa tryby PvP, ekscytujący tryb przetrwania, ciągłe aktywności „na żywo”, takie jak wydarzenia globalne oraz weekendy podwójnych nagród i nie tylko. To wszystko, a także potężne zaangażowanie zespołu Massive w słuchanie uwag graczy, doskonale ilustruje podejście całej firmy Ubisoft do udostępniania graczom jak najbardziej unikatowych wrażeń.

O The Division

Akcja Tom Clancy`s The Division toczy się na kilka tygodni po niszczycielskiej epidemii, która w czarny piątek  nawiedziła Nowy Jork. Kolejno, wszystkie media zostają wyłączone, a zaledwie kilka dni bez jedzenia i wody powoduje totalne załamanie się społeczeństwa. Aktywowana zostaje The Division, autonomiczna jednostka agentów taktycznych. Choć żyją wśród nas i są – teoretycznie – zwykłymi obywatelami, tak naprawdę są to specjalnie wyszkoleni komandosi, którzy mają działać niezależnie i ocalić społeczeństwo. W tym wciągającym RPG akcji w otwartym świecie online, odkryjesz wrogie i dynamiczne otoczenie, gdzie konieczna będzie eksploracja i rozwój gracza. Sprzymierz się z innymi graczami, znajdźcie wspólnie źródło wirusa i zaprowadźcie porządek w mieście.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Czy gry wideo angażują nas bardziej, niż inne media? [fot. materiały prasowe Publicis Groupe]

Czy gry wideo angażują nas bardziej niż inne media?

Gry
poniedziałek, 28 maja 2018, 09:53
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi badaniami, przeprowadzonymi przy udziale specjalistów z dziedziny neuroterapii, gdzie porównano aktywność mózgu różnych osób podczas oglądania i grania w scenę o podobnej charakterystyce z serialu i z gry.

Zobacz również