Newsello.pl

Inne

Backup

Jak dbasz o swoje dane? Backup

Inne
piątek, 16 września 2016, 15:35
Jak wynika z raportu firmy ODO 24 na temat wiedzy o ochronie danych osobowych 88 proc. z nas wykonuje kopie zapasowe swoich danych, ale tylko 40 proc. robi to regularnie.
Samsung TV

Sportowe emocje podczas IO RIO 2016 z telewizorami Smart TV

Inne
poniedziałek, 08 sierpnia 2016, 12:35
Wyjątkowe chwile warto oglądać w perfekcyjnej jakości, aby nie umknął nam żaden szczegół. Dlatego też inteligentne telewizory Samsung Smart TV oferują doskonałe parametry, a także szereg sprytnych udogodnień dla fanów sportu.
Sprzęt AGD dla domu

Zakup lodówki - wskazówki dotyczące wyboru

Inne
czwartek, 14 lipca 2016, 12:26
Zakupy artykułów gospodarstwa domowego to decyzje, które zazwyczaj wymagają przemyślenia oraz dokładnego przeanalizowania naszych potrzeb. Jakie cechy lodówek warto brać pod uwagę, aby służyły nam jak najlepiej przez lata?
NEONET

Na co należy zwracać uwagę kupując laptopa?

Inne
piątek, 24 czerwca 2016, 14:30
W przypadku laptopów nie ma złych i dobrych marek. Są tylko sprzęty źle lub dobrze dobrane do naszych preferencji. Kupując laptopa, nie kierujmy się ceną ani marką, ale funkcją, jaką powinien pełnić – radzą eksperci NEONET.
Światło rowerowe latem - co należy wiedzieć?

Światło rowerowe latem - co należy wiedzieć?

Inne
środa, 18 maja 2016, 13:21
Wbrew pozorom wiosną i latem po zmroku jeździ na rowerze więcej osób niż jesienią czy zimą. Jak dobierać oświetlenie latem, jak regulować i czego szukać?
Długie życie zegarka

Jak przedłużyć życie zegarka? Poradnik

Inne
czwartek, 28 kwietnia 2016, 13:59
Jak to możliwe, że kilkudziesięcioletni zegarek, który dostałaś od babci nadal wygląda niemal jak nowy i działa bez zarzutu, a ten kupiony przez ciebie kilka lat temu już zaczyna wołać o pomoc?
Jak w legalny sposób użytkować ebooki?

Jak w legalny sposób użytkować ebooki?

Inne
czwartek, 21 kwietnia 2016, 14:37
Kluczową przyczyną masowego piractwa ebooków jest brak świadomości i wiedzy e-czytelników na temat zgodnego z prawem użytkowania książek elektronicznych.