Newsello.pl

Inne

Zegarki Atlantic

Jak wybrać zegarek idealny? Poradnik

Inne
czwartek, 31 marca 2016, 11:58
Czy istnieje złoty środek, dzięki któremu będziemy w stanie znaleźć zegarek idealny? Na co zwrócić uwagę, decydując się na zakup czasomierza? Co jest ważniejsze: design, mechanizm, czy marka?
Uniwersalny notebook - jak go wybrać?

Uniwersalny notebook - jak go wybrać?

Inne
czwartek, 10 marca 2016, 09:25
Ten przenośny komputer może służyć do czegoś więcej niż tylko do pracy, odbierania e-maili i dzielenia się ze znajomymi zdjęciami na Instagramie oraz wiadomościami na Facebooku. Zobaczmy jak laptop może zmienić się w domowe centrum rozrywki.
Rośnie popularność Samsung Smart TV

Rośnie popularność Samsung Smart TV

Inne
poniedziałek, 07 marca 2016, 12:42
Samsung Electronics wzmocnił swoją pozycję jako marka numer jeden wśród producentów inteligentnych telewizorów w Wielkiej Brytanii – liczba użytkowników platformy Smart TV właśnie przekroczyła próg 2,5 mln tygodniowo.
PCO S.A. nagrodzone w konkursie I3TO

PCO S.A. nagrodzone w konkursie I3TO

Inne
piątek, 04 marca 2016, 11:19
W dniu 2 marca 2016 roku odbyła się uroczysta gala wieńcząca II edycję konkursu „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP” zorganizowanego przez Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych przy współudziale Wojskowej Akademii Technicznej.
Sposoby na zorganizowanie dnia i portfela za pomocą smartfona

Sposoby na zorganizowanie dnia i portfela za pomocą smartfona

Inne
czwartek, 03 marca 2016, 11:48
Znowu zrobiłaś dwa razy większe zakupy niż planowałaś? Zgubiłaś ważną wizytówkę, taksówka się spóźnia i w dodatku nie wiesz w jakiej kawiarni warto się spotkać? Te problemy pomogą rozwiązać aplikacje, które powstały z myślą o lepszej organizacji dnia.
"Złap mnie, jeśli potrafisz"

Oscar dla Leonardo DiCaprio?

Inne
piątek, 26 lutego 2016, 13:15
W najbliższą niedzielę – w nocy z 28. na 29. lutego – po raz 88. rozdane zostaną Nagrody Akademii Filmowej. Najwięcej nominacji zdobył w tym roku film „Zjawa” z Leonardo DiCaprio w roli głównej.
fot. ip

Pierwszy polski Makerday już 6. grudnia!

Inne
czwartek, 03 grudnia 2015, 11:09
Warszawski Makerspace wraz z firmą Intel zapraszają na MakerDay. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę na warszawskim Powiślu i będzie świętem majsterkowiczów i konstruktorów.