Newsello.pl

"Big Data – bigger opportunities" – konferencja która odkryje tajemnice wielkich zbiorów danych!

Informacja to dzisiejszych czasach jeden z najcenniejszych zasobów na świecie. Analiza ogromnych zbiorów danych stanowi coraz większe wyzwanie, któremu sprostać muszą wykwalifikowani specjaliści, na których czekają studia i praca!
"Big Data – bigger opportunities" – konferencja która odkryje tajemnice wielkich zbiorów danych! [fot. materiały prasowe]
"Big Data – bigger opportunities" – konferencja która odkryje tajemnice wielkich zbiorów danych! [fot. materiały prasowe]

Zaawansowana analityka danych stoi obecnie przed wieloma wyzwaniami, jednak data scientist nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej satysfakcjonujących zawodów w USA według portalu Glassdoor, zaś liczba studentów kierunków analitycznych rośnie z roku na rok. Każdy przyszły i obecny analityk biznesowy może liczyć na solidną dawkę wiedzy podczas konferencji „Big Data – bigger opportunities”, która odbędzie się 17-18 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej.

Co na Was czeka?

Organizator konferencji – Studenckie Koło Naukowe Statystyki w SGH – już po raz czwarty wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych analityczną stroną biznesu. Na uczestników konferencji czeka cykl warsztatów i prelekcji prowadzonych przez doświadczonych praktyków, pracujących dla firm takich jak SAS Institute, PwC, Bank Millennium, Schneider Electric, Havas Media Group, Algolytics i Synerise. Dzięki różnorodności tematów wydarzenie usatysfakcjonuje zarówno osoby zainteresowane bankowością, zarządzaniem ryzykiem, marketingiem online, analitycznym konsultingiem, jak i te o bardziej technologicznym zacięciu.

Ponadto w tym roku w ramach konferencji odbędzie się również panel dyskusyjny z udziałem ekspertów, poświęcony zagrożeniom i kontrowersjom, jakie może nieść ze sobą Big Data.

Pierwszego dnia konferencji – 17 kwietnia – odbędą się warsztaty oraz panel „Big Data – bigger inequalities? Mroczna strona Big Data”, drugiego dnia – 18 kwietnia – cykl prelekcji.

Jak wziąć udział?

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, będzie jednak obowiązywać rejestracja. Więcej szczegółów na profilu SKN Statystyki na Facebooku: facebook.com/SknStatystyki oraz na stronie sknstatystyki.pl.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak suszyć pranie? Oto wady i zalety dostępnych metod! [fot. Pixabay]

Jak suszyć pranie? Oto wady i zalety dostępnych metod!

Inne
piątek, 17 sierpnia 2018, 13:44
Mimo że w teorii nie ma w tym żadnej filozofii, to suszenie prania czasami może sprawiać niemałe problemy – zwłaszcza, jeśli powiesimy mokre rzeczy w nieodpowiednim miejscu. Dowiedz się jak skutecznie suszyć ubrania!

Zobacz również