Newsello.pl

Dalmierze laserowe – pomiar idealny w zasięgu ręki

Są takie sytuacje, gdy potrzebujemy precyzyjnych pomiarów, a najmniejsze błędy mogą nas sporo kosztować. W takich sytuacjach, najlepiej będzie zaufać technologii, która znacznie ułatwi nam życie i pozwoli dobrze wykonać nasze zadania!
Dalmierze laserowe – pomiar idealny w zasięgu ręki [fot. tpi.com.pl]
Dalmierze laserowe – pomiar idealny w zasięgu ręki [fot. tpi.com.pl]

Dalmierze laserowe (https://pomiar24.pl/produkty/dalmierze) zdobywają uznanie na całym świecie i na każdym placu budowy. Większość geodetów zadaje sobie pytanie, jak można inaczej i równie precyzyjnie mierzyć przestrzeń, by uzyskać zadowalający wynik z obliczeń, a w konsekwencji zgodnie z projektem wybudować budynek. To niewielkie, poręczne urządzenie firmy Nivel System potrafi innymi słowy zdziałać cuda. Koniec z miarką i walką z wiatrem – nadeszła nowa era technologicznych rozwiązań w dziedzinie pomiarów.

Pomiar dalmierzami laserowymi, czyli wygoda i komfort

Obsługa tych elektronarzędzi wiąże się z szybkim przeczytaniem instrukcji. Interfejs dalmierzy popularnej i profesjonalnej marki Nivel System jest czytelny i łatwo można odczytać z niego dane pomiarowe. Dodatkowe funkcje, takie jak niezastąpiona dla zespołu wykończeniowego budynku funkcja „Malarza” sprawdzi się w każdych warunkach, ułatwiając obliczanie farby, która akurat będzie potrzebna do pomalowania danej powierzchni. Także funkcja pomiaru powierzchni sprzyja wszystkim pracownikom i kierownikom na budowie – po kilku chwilach będzie wiadomo, jak duża ilość materiałów przyda się na dany dzień lub na daną powierzchnię dzięki kilku obliczeniom. Chociaż Nivel System jest marką dla profesjonalistów, którzy cenią sobie sprzęt najwyższej jakości, ich produkty i elektronarzędzia dedykowane są również amator, którzy szukają do amatorskiego użytku dalmierzy laserowych. Tak jak niwelator laserowy może z powodzeniem zastąpić poziomicę, tak samo dalmierz laserowy jest najlepszym i profesjonalnym zamiennikiem dla miarek i tradycyjnych pomiarów zwykłym budowlanym sznurkiem. I o ile jeszcze czasami można z takiej miarki skorzystać, o tyle dalmierz laserowy marki Nivel System nie zawiedzie nas praktycznie w ogóle – małe gabaryty oraz akumulatorki dołączone do elektronarzędzia działają wystarczająco długo.

Dane w dalmierzach laserowych marki Nivel System

Dane w dalmierzach są zapisywane w pamięci urządzenia i przechowywane nawet do 100 pozycji, by w późniejszym czasie od pomiaru można było nimi swobodnie operować. To bardzo ważne, zwłaszcza że w dalmierzach laserowych można dane z pomiaru przesłać albo za pomocą technologii Bluetooth, albo poprzez kabel USB, łączony bezpośrednio z urządzeniem. Dodatkowo warto zauważyć, że dzięki urozmaiceniu w postaci dodatkowych funkcji, wymienionych we wcześniejszych akapitach, dalmierze firmy Nivel System staja się przenośną i inteligentną bazą danych. Umożliwia szybkie uzyskanie skomplikowanych danych na placu budowy, dzięki temu nieocenionemu wsparciu. Jakie jeszcze opcje prezentuje firma w swoich dalmierzach laserowych? Przede wszystkim bardzo ważna opcja pomiaru z opóźnieniem, dodatkowo pomiar ciągły, poprzez który użytkownik uzyska informacje o wartościach: minimalnej i maksymalnej danego odcinka. Funkcje te, zebrane w jedno urządzenie, które łatwo można schować do torby czy kieszeni, sprawdzą się dosłownie w każdych warunkach pogodowych i budowlanych.

Profesjonalny dalmierz laserowy, który nie zawiedzie

Dalmierze firmy Nivel System nie zawodzą w żadnych warunkach – urządzeniom niestraszny jest budowlany kurz ani nieprzyjazna pogoda. Dzięki temu można wykonywać równie precyzyjne pomiary w każdy dzień, niezależnie od mgły czy deszczu. Wytrzymała konstrukcja to zdecydowany plus tych elektronarzędzi. Dla wszystkich klientów, firma Nivel System proponuje gwarancję na każdy sprzęt, tak, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnym i profesjonalnym sprzętem. W razie ewentualnych problemów, do dyspozycji wszystkich nabywców na terenie całej Polski znajdują się autoryzowane punkty serwisowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również