Newsello.pl

For Honor – test dedykowanych serwerów dostępny dla każdego!

Test będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy Xbox One, PlayStation®4 i Windows PC, również tych którzy nie posiadają gry. Za uczestnictwo gracze otrzymają ekskluzywne nagrody.
For Honor – test dedykowanych serwerów dostępny dla każdego!
For Honor – test dedykowanych serwerów dostępny dla każdego!

Firma Ubisoft ogłosiła, że wszyscy gracze, także ci, którzy nie posiadają gry, mogą wziąć udział w pierwszym otwartym teście infrastruktury dedykowanych serwerów For Honor®. Test rozpocznie się na wszystkich dostępnych platformach już 14 grudnia, o godzinie 14:00 i potrwa do 18 grudnia, do godziniy 14:00. Otwarty test dedykowanych serwerów to kolejny krok w procesie uruchomienia nowej infrastruktury online, które nastąpi w roku 2018. Uczestnicy, w zależności od stopnia uczestnictwa, otrzymają nagrody w grze oraz wezmą udział w loterii fantowej, w której do zdobycia będą unikatowe przedmioty z For Honor.

Otwarty test odbędzie się na specjalnym kliencie testowym, opartym w pełni o dedykowane serwery. Uczestnicy będą mogli skorzystać z pełnej obsady bohaterów, w trybie pojedynku 1 na 1, dominacji 4 na 4 i trybutu 4 na 4. Osoby zainteresowane uczestnictwem w teście mogą pobrać klienta testowego bezpłatnie, na wszystkie platformy, począwszy od 13 grudnia, godziny 14:00. Wszystkie nagrody w grze, otrzymane za uczestnictwo w otwartym teście, zostaną przypisane do głównego konta gracza, po zakończeniu wydarzenia. Nowi gracze, którzy kupią pełną wersję gry, zachowają zdobyte nagrody. Pełne szczegóły dotyczące nagród za uczestnictwo w otwartym teście można znaleźć na stronie internetowej gry For Honor.

Przejście na dedykowane serwery to usprawnienie wyczekiwane przez graczy oraz ważny kamień milowy w procesie ciągłego wsparcia For Honor przez Ubisoft. Od czasu premiery gry zespół producencki wdrożył ponad 30 aktualizacji do gry, w tym udostępnił sześciu nowych bohaterów, sześć nowych map, nowe tryby, rozgrywki rankingowe, dodatkowe opcje personalizacji i nie tylko.

– Cały zespół pracował bez wytchnienia nad implementacją dedykowanych serwerów, jednocześnie wzmacniając i ulepszając obecną infrastrukturę online. Już teraz gracze mogą cieszyć się lepszymi wrażeniami online – stwierdził Stéphane Cardin, starszy producent w Ubisoft. – Biorąc udział w otwartym teście, gracze pomogą nam zapewnić jak najlepszą stabilność w momencie oficjalnej premiery – dodaje.

Wyprodukowane przez Ubisoft Montreal, przy współpracy innych studiów Ubisoft, For Honor zawiera ciekawą kampanię i niesamowite tryby dla wielu osób. Gracze wcielają się w wojowników z trzech wielkich frakcji – dzielnych rycerzy, brutalnych wikingów i zabójczych samurajów – aby walczyć na śmierć i życie w dynamicznych i realistycznych starciach na polach bitew. Innowacyjny system walki The Art of Battle daje graczom totalną kontrolę nad wojownikami, pozwala im używać ich unikatowych zdolności i wykorzystać styl każdego bohatera, aby zgładzić wszystkich wrogów, stojących im na drodze.

Więcej informacji o For Honor i innych grach Ubisoft znaleźć możnaznaleźć na stronie internetowej gry i social media.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Czy gry wideo angażują nas bardziej, niż inne media? [fot. materiały prasowe Publicis Groupe]

Czy gry wideo angażują nas bardziej niż inne media?

Gry
poniedziałek, 28 maja 2018, 09:53
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi badaniami, przeprowadzonymi przy udziale specjalistów z dziedziny neuroterapii, gdzie porównano aktywność mózgu różnych osób podczas oglądania i grania w scenę o podobnej charakterystyce z serialu i z gry.
The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy! [fot. materiały prasowe]

The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy!

Gry
piątek, 02 marca 2018, 10:20
Popularna gra Ubiosftu doczekała się aktywnej i wiernej społeczności, które teraz zostanie nagrodzona miesiącem eventów! Dowiedz się więcej o święcie wewnątrz gry i poznaj statystyki, jakie osiągnęła w ciągu ostatnich dwóch lat [infografika]!

Zobacz również