Newsello.pl

HP LaserJet Pro M15 oraz M28 – najmniejsze drukarki laserowe w swojej klasie

Innowacyjne rozwiązania druku od HP sprawdzą się przede wszystkim dla mikro i małych przedsiębiorstw dzięki kompaktowemu rozmiarowi i przystępnej cenie.
HP LaserJet Pro M15 oraz M28 – najmniejsze drukarki laserowe w swojej klasie
HP LaserJet Pro M15 oraz M28 – najmniejsze drukarki laserowe w swojej klasie

Firma HP Inc., globalny lider w dziedzinie druku, przedstawia nowe urządzenia z serii HP LaserJet Pro M15 i M28, najmniejsze na świecie drukarki laserowe w swojej klasie, które oferują mikrorzedsiębiorstwom i małym firmom niezwykle szybki i produktywny druk, a przy tym zmieszczą się dosłownie wszędzie.

Stale zmieniające się modele biznesowe kreują zupełnie nowe zawody. Według World Economic Forum (WEF) małe firmy stanowią 99 proc. prywatnego sektora w Wielkiej Brytanii i 99 proc. wszystkich przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych. Podobnie sytuacja wygląda w Chinach, mikroprzedsiębiorstwa i samozatrudnieni przedsiębiorcy stanowią 94,2 proc. wszystkich firm w tym kraju.

Mikroprzedsiębiorstwa nigdy nie prosperowały tak dobrze, a współcześni przedsiębiorcy szukają produktów, które zajmują mniej miejsca i po prostu działają. Zaprojektowaliśmy naszą nową linię LaserJet Pro z myślą o prostocie, kompaktowym rozmiarze i przystępnej cenie, tak by właściciele firm mogli skupić się na prowadzeniu działalności, w domowym biurze, w niewielkiej firmie czy też w ruchu – powiedział Premal Kazi, szef działu Home Business/Micro Solutions w HP Inc. 

Najmniejszy rozmiar i największa produktywność

Drukarki HP LaserJet Pro M15 i M28, mniejsze o 30 proc. od modeli poprzedniej generacji, są pod względem wysokości zbliżone do wymiarów typowego smartfona. Mają elegancką, kompaktową konstrukcję i mieszczą się praktycznie wszędzie. Pomimo niewielkich rozmiarów, nowe urządzenia LaserJet Pro mogą drukować z szybkością nawet 18/19 stron na minutę.

Łatwy druk mobilny z HP Smart App

Drukarki HP LaserJet Pro M15 i M28 umożliwiają również łatwe drukowanie dokumentów biznesowych, skanowanie ich (jedynie model M28) i zamawianie tonera poza biurem – wszystko z poziomu mobilnej aplikacji HP Smart App, współpracującej ze smartfonami lub tabletami.

Laserowa jakość w przystępnej cenie

Modele LaserJet Pro M15 oraz M28 są nie tylko najmniejsze, ale też najtańsze w ofercie urządzeń laserowych HP, dzięki czemu pracujący w mikroprzedsiębiorstwach mogą oszczędzić pieniądze, a jednocześnie zyskać jakość i niezawodność, których można oczekiwać po branżowym liderze.

Drukarki są intuicyjne w obsłudze, mają prostą konstrukcję i oszczędzają energię dzięki technologii HP Auto-on/Auto-off. Ponadto preinstalowane wkłady pozwalają na rozpoczęcie drukowanie dokumentów od razu po rozpakowaniu urządzenia.

Dostępność i ceny:

Nowe drukarki HP z serii LaserJet Pro można kupić od kwietnia br., w cenie:
• 339 zł za model HP LaserJet Pro M15
• 459 zł za model HP LaserJet Pro M28

Więcej informacji o nowych produktach można znaleźć na stronie HP.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również