Newsello.pl

Krakowskie Dni Elektryka – małopolskie święto branży elektrycznej

Elektryczność to bez wątpienia jeden z kluczowych elementów i fundament na którym zbudowana jest nasza cywilizacja. Najwyższy czas dowiedzieć się o niej czegoś więcej, dzięki tym wyjątkowym targom pracy!
Krakowskie Dni Elektryka – małopolskie święto branży elektrycznej [fot. materiały prasowe]
Krakowskie Dni Elektryka – małopolskie święto branży elektrycznej [fot. materiały prasowe]

Mamy zaszczyt zaprosić na II edycję największej imprezy związanej z branżą elektryczną w Małopolsce – Krakowskich Dni Elektryka!

O wydarzeniu

Są to największe targi pracy branży elektrycznej w Małopolsce, połączone z programem seminariów, prelekcji, szkoleń, wystaw projektów studenckich oraz warsztatów dotyczących najnowszych osiągnięć na rynku elektrycznym. W tegorocznej edycji tematem przewodnim wykładów i prelekcji będą "inteligentne miasta". Wydarzenie odbędzie się 11-13 kwietnia 2018 roku w budynku B1 Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

Wybrani wystawcy

PRE Edward Biel specjalizuje się w produkcji stacji ładowania pojazdów elektrycznych, stacji transformatorowych SN/nn, rozdzielnic elektrycznych średniego i niskiego napięcia oraz wielu innych nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają skuteczne dostarczanie energii dla energetyki zawodowej, przemysłu, infrastruktury, budownictwa, e-mobility, fotowoltaiki oraz klientów indywidualnych.

Spółka Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie "pod klucz" inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. Posiadając udziały w kilkunastu specjalistycznych spółkach zależnych, stoi na czele Grupy Kapitałowej Control Process, jednego z największych podmiotów tego typu w kraju, które świadczą kompleksowe usługi inżynieryjno-budowlane dla najważniejszych obszarów polskiej gospodarki:

  • wydobycie, przetwarzanie, transport i magazynowanie ropy naftowej i gazu ziemnego,
  • produkcja, dystrybucja oraz rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
  • obiekty służące ochronie środowiska,
  • instalacje przemysłowe oraz obiekty infrastrukturalne.

ALTEN Polska należy do Grupy ALTEN, lidera w obszarze Inżynierii oraz Konsultingu Technologicznego, obecnego w ponad 20 krajach na całym świecie. Zatrudniają globalnie ponad 28,000 specjalistów, z których 88% stanowią inżynierowie oraz eksperci IT. Posiadają 30-letnie doświadczenie w branży. W Polsce posiadają oddziały w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Firma ES-SYSTEM jest wiodącym producentem opraw oświetleniowych. Od 1990 roku wyznacza nowe trendy w technice oświetleniowej. Posiada własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji.

Simtech Automatyka Przemysłowa zajmuje się automatyką przemysłową przygotowując inwestycje "pod klucz". Ich oferta obejmuje kompleksową realizację przedsięwzięcia - od fazy projektowej po oddanie do eksploatacji. Pracują dla branż: automotive, energetyki, transportu i logistyki, przemysłu maszynowego. Mogą pochwalić się zrealizowaniem ponad 400 projektów na całym świecie. Wprowadzają projekty innowacyjne takie jak własny system wizualizacji ANDON, uruchomienie kina 7D, modernizacje systemów automatyki w zoo i inne.

AURON Dystrybucja S.A. to spółka odpowiadająca za rozwój, eksploatację i utrzymanie sieci elektroenergetycznych na terenie południowej Polski. Jest głównym dostawcą energii elektrycznej na terenie województw: małopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, częściowo: świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz łódzkiego. To, co dla nich najważniejsze, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga.

Zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak suszyć pranie? Oto wady i zalety dostępnych metod! [fot. Pixabay]

Jak suszyć pranie? Oto wady i zalety dostępnych metod!

Inne
piątek, 17 sierpnia 2018, 13:44
Mimo że w teorii nie ma w tym żadnej filozofii, to suszenie prania czasami może sprawiać niemałe problemy – zwłaszcza, jeśli powiesimy mokre rzeczy w nieodpowiednim miejscu. Dowiedz się jak skutecznie suszyć ubrania!

Zobacz również