Newsello.pl

Nowy scyzoryk Victorinox – Pioneer Nespresso Dharkan

Recykling i współpraca potrafią zdziałać cuda! Nie tylko dla naszej planety, ale też i w formie wysokiej jakości, przyjaznych środowisku produktów, takich jak ta limitowana edycja szwajcarskiego noża oficerskiego!
Nowy scyzoryk Victorinox – Pioneer Nespresso Dharkan [fot. materiały prasowe]
Nowy scyzoryk Victorinox – Pioneer Nespresso Dharkan [fot. materiały prasowe]

Marka Victorinox kontynuuje współpracę z Nespresso. Efektem tego działania jest już trzecia z kolei limitowana edycja szwajcarskich Noży Oficerskich. Nowe scyzoryki charakteryzować będą aluminiowe, ciemnoniebieskie okładki, które zostały wykonane z przetworzonych wtórnie kapsułek Nespresso.

Ostry duet

Zarówno Victorinox, jak i Nespresso, to kultowe szwajcarskie marki znane ze swych niekonwencjonalnych, pionierskich metod. Dotyczy to nie tylko tworzenia nowych produktów, ale również rozwijania innowacyjnych sposobów ich produkcji, tak by nie naruszać równowagi ekologicznej. Obie firmy przywiązują ogromną wagę do racjonalnego dysponowania swoimi zasobami.

Aby ograniczyć zużycie energii na etapie produkcji marka Victorinox do tworzenia swoich noży używa stali w 100% pochodzącej z recyklingu. Nespresso z kolei realizuje szeroko zakrojony program zbiórki i wtórnego wykorzystywania kapsułek kawowych w Szwajcarii, co jest jednym z przykładów działań marki na rzecz ekologii.

Siła recyklingu

W 2016 roku firmy Victorinox i Nespresso połączyły siły, by w nietuzinkowy sposób uczcić 25 lat recyklingu aluminiowych kapsułek. Wtedy właśnie powstał Pioneer Nespresso Arpeggio – pierwszy scyzoryk o aluminiowych okładkach stworzonych z wtórnie użytych kapsułek popularnej kawy Grand Cru Arpeggio. Rok później ukazał się kolejny kolekcjonerski produkt – Pioneer Nespresso Livanto, który zachwycił odbiorców swoim designem w kolorze ciepłego brązu. Oba modele ukazały się w edycji limitowanej i spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów i fanów obu marek.

Nowy model Pioneer Nespresso Dharkan w charakterystycznym, ciemnoniebieskim kolorze, pojawi się w sprzedaży w połowie maja 2018 roku, co nieprzypadkowo zbiega się z datą Międzynarodowego Dnia Recyklingu. Uwagę przyciągnąć ma nie tylko kolor okładki scyzoryka, ale również zawarte w nim siedem praktycznych narzędzi. Dzięki wysokiej trwałości ostrzy i spawanych elementów oraz wielokrotnie sprawdzonej mechanice, seria Pioneer marki Victorinox to przykład niezwykle wytrzymałego a przy tym praktycznego narzędzia o zróżnicowanych możliwościach.

Scyzoryki z limitowanej edycji będą dostępne na wybranych rynkach wyłącznie w sklepach stacjonarnych Victorinox od maja tego roku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

System MES, WMS, CRM

System MES, WMS, CRM - wszystko co musisz wiedzieć

Nowości
czwartek, 01 czerwca 2023, 23:17
W dobie digitalizacji, coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na automatyzację swoich procesów. Pomocnymi elementami w tych działaniach są nowoczesne systemy, dzięki którym osiągają one sukces technologiczny, oszczędzając przy tym czas i zasoby.

Zobacz również