Newsello.pl

Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017

I jest czym! Dowiedz się, jak w zeszłe święta sprzedawały gry na PS4 oraz same konsole!
Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017
Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017

Sony Interactive Entertainment (SIE) informuje, że w okresie świątecznym minionego roku odnotowano świetne wyniki sprzedażowe systemu PlayStation®4 (PS4™). Oto dane, które przedstawiła firma Sony:

  • W ramach świątecznych zakupów w 2017 r. klienci na całym świecie kupili ponad 5,9 mln urządzeń PlayStation®4 (PS4™).
  • Na dzień 31 grudnia 2017 r. na świecie sprzedano ponad 73,6 mln urządzeń PS4.
  • Na podstawie danych ze sklepów oraz liczby pobrań odnotowanych na PlayStation®Store ustalono, że w samym tylko okresie świątecznym 2017 roku sprzedano ponad 55,9 mln gier na PS4.  Łączna sprzedaż gier na PS4 na dzień 31 grudnia 2017 r. wyniósł aż 645 mln kopii.

John Kodera, prezydent i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment powiedział: − Niezmiernie miło mi ogłosić, że dzięki nieustającemu zainteresowaniu fanów na całym świecie miniony okres świąteczny przyniósł znaczny sukces sprzedażowy. Liczba użytkowników PlayStation Network nie przestaje rosnąć, a grono abonentów PlayStation Plus przekracza już 31,5 mln. Sprzedaż internetowa w PS Store w grudniu 2017 r. osiągnęła najlepszy jak dotąd wynik miesięczny. Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować członkom społeczności zgromadzonej wokół PlayStation oraz naszym partnerom. Bez waszego wsparcia nie osiągnęlibyśmy tak wspaniałych rezultatów. Obiecujemy, że wciąż będziemy dokładać starań, by móc dostarczać naszym fanom niesamowitych emocji poprzez najwyższej klasy rozrywkę i innowacyjne usługi. PS4 nie przestanie się rozwijać i pozostanie najlepszą platformą do grania.

System PS4 jest obecnie dostępny w 127 krajach i regionach.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Historia Science Fiction na kanale AMC! [fot. materiały prasowe]

Historia Science Fiction na kanale AMC!

Inne
środa, 25 kwietnia 2018, 13:07
Najsłynniejsi twórcy Sci-Fi, na czele z samym Jamesem Cameronem, opowiedzą o tym wyjątkowym gatunku w telewizyjnej serii, która odkryje przed nami tajemnicę sukcesu fantastyki naukowej!
"Zhakowani w Tajwanie" – dowiedzcie się więcej o niezwykłym wydarzeniu!

"Zhakowani w Tajwanie" – dowiedzcie się więcej o niezwykłym wydarzeniu!

Inne
poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 10:41
"Haker" to słowo, które w ciągu ostatnich lat nabrało bardzo negatywnego wydźwięku... Skąd w takim razie Tajwański haker w Krakowie? Czy hakerzy mogą wykorzystać swoje umiejętności w szczytnych celach i pomóc społeczeństwu? Przekonajcie się sami!

Zobacz również