Newsello.pl

Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017

I jest czym! Dowiedz się, jak w zeszłe święta sprzedawały gry na PS4 oraz same konsole!
Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017
Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017

Sony Interactive Entertainment (SIE) informuje, że w okresie świątecznym minionego roku odnotowano świetne wyniki sprzedażowe systemu PlayStation®4 (PS4™). Oto dane, które przedstawiła firma Sony:

  • W ramach świątecznych zakupów w 2017 r. klienci na całym świecie kupili ponad 5,9 mln urządzeń PlayStation®4 (PS4™).
  • Na dzień 31 grudnia 2017 r. na świecie sprzedano ponad 73,6 mln urządzeń PS4.
  • Na podstawie danych ze sklepów oraz liczby pobrań odnotowanych na PlayStation®Store ustalono, że w samym tylko okresie świątecznym 2017 roku sprzedano ponad 55,9 mln gier na PS4.  Łączna sprzedaż gier na PS4 na dzień 31 grudnia 2017 r. wyniósł aż 645 mln kopii.

John Kodera, prezydent i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment powiedział: − Niezmiernie miło mi ogłosić, że dzięki nieustającemu zainteresowaniu fanów na całym świecie miniony okres świąteczny przyniósł znaczny sukces sprzedażowy. Liczba użytkowników PlayStation Network nie przestaje rosnąć, a grono abonentów PlayStation Plus przekracza już 31,5 mln. Sprzedaż internetowa w PS Store w grudniu 2017 r. osiągnęła najlepszy jak dotąd wynik miesięczny. Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować członkom społeczności zgromadzonej wokół PlayStation oraz naszym partnerom. Bez waszego wsparcia nie osiągnęlibyśmy tak wspaniałych rezultatów. Obiecujemy, że wciąż będziemy dokładać starań, by móc dostarczać naszym fanom niesamowitych emocji poprzez najwyższej klasy rozrywkę i innowacyjne usługi. PS4 nie przestanie się rozwijać i pozostanie najlepszą platformą do grania.

System PS4 jest obecnie dostępny w 127 krajach i regionach.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak suszyć pranie? Oto wady i zalety dostępnych metod! [fot. Pixabay]

Jak suszyć pranie? Oto wady i zalety dostępnych metod!

Inne
piątek, 17 sierpnia 2018, 13:44
Mimo że w teorii nie ma w tym żadnej filozofii, to suszenie prania czasami może sprawiać niemałe problemy – zwłaszcza, jeśli powiesimy mokre rzeczy w nieodpowiednim miejscu. Dowiedz się jak skutecznie suszyć ubrania!
Nauka internetu dla seniorów z bezpłatnymi materiałami Aasy Netu [fot. materiały prasowe / Aasy Netu]

Nauka internetu dla seniorów z bezpłatnymi materiałami Aasy Netu

Inne
środa, 25 lipca 2018, 11:23
Komputery połączone z internetem to narzędzia, które umożliwiają rozwijanie swoich pasji i ułatwiają codzienne życie. Osoby, które się wychowały bez dostępu do sieci, nie powinni być z niej wykluczeni. Oto jak nauczyć bliskich korzystania z internetu!

Zobacz również