Newsello.pl

Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017

I jest czym! Dowiedz się, jak w zeszłe święta sprzedawały gry na PS4 oraz same konsole!
Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017
Sony chwali się wynikami sprzedażowymi w okresie światecznym 2017

Sony Interactive Entertainment (SIE) informuje, że w okresie świątecznym minionego roku odnotowano świetne wyniki sprzedażowe systemu PlayStation®4 (PS4™). Oto dane, które przedstawiła firma Sony:

  • W ramach świątecznych zakupów w 2017 r. klienci na całym świecie kupili ponad 5,9 mln urządzeń PlayStation®4 (PS4™).
  • Na dzień 31 grudnia 2017 r. na świecie sprzedano ponad 73,6 mln urządzeń PS4.
  • Na podstawie danych ze sklepów oraz liczby pobrań odnotowanych na PlayStation®Store ustalono, że w samym tylko okresie świątecznym 2017 roku sprzedano ponad 55,9 mln gier na PS4.  Łączna sprzedaż gier na PS4 na dzień 31 grudnia 2017 r. wyniósł aż 645 mln kopii.

John Kodera, prezydent i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment powiedział: − Niezmiernie miło mi ogłosić, że dzięki nieustającemu zainteresowaniu fanów na całym świecie miniony okres świąteczny przyniósł znaczny sukces sprzedażowy. Liczba użytkowników PlayStation Network nie przestaje rosnąć, a grono abonentów PlayStation Plus przekracza już 31,5 mln. Sprzedaż internetowa w PS Store w grudniu 2017 r. osiągnęła najlepszy jak dotąd wynik miesięczny. Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować członkom społeczności zgromadzonej wokół PlayStation oraz naszym partnerom. Bez waszego wsparcia nie osiągnęlibyśmy tak wspaniałych rezultatów. Obiecujemy, że wciąż będziemy dokładać starań, by móc dostarczać naszym fanom niesamowitych emocji poprzez najwyższej klasy rozrywkę i innowacyjne usługi. PS4 nie przestanie się rozwijać i pozostanie najlepszą platformą do grania.

System PS4 jest obecnie dostępny w 127 krajach i regionach.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak oszczędnie licytować pozycję na Ceneo?

Jak oszczędnie licytować pozycję na Ceneo?

Inne
poniedziałek, 21 grudnia 2020, 11:06
Aby ulokować swój produkt w Top 3, trzeba licytować pozycję na Ceneo. W artykule zdradzimy sposób, jak płacić mniej za licytowanie pozycji na Ceneo?

Zobacz również