Newsello.pl

Tryb Versus w Mario+Rabbids Kingdom Battle dostępny już dziś – zobacz zwiastun!

Singleplayer dostarcza wiele radości, ale taktyczne zmagania z przyjaciółmi, to kolejna dawka niesamowitej zabawy! A oto, jak radzą sobie z tym zagadnieniem Kórliki i Mario!
Tryb Versus w Mario+Rabbids Kingdom Battle dostępny już dziś – zobacz zwiastun!
Tryb Versus w Mario+Rabbids Kingdom Battle dostępny już dziś – zobacz zwiastun!

Firma Ubisoft ogłosiła, że nowy, lokalny tryb dla dwóch graczy – Versus Mode – pojawi się w Mario+Rabbids Kingdom Battle już 8 grudnia... i to za darmo!

Świetnie przyjęta gra otrzymuje darmową aktualizację – nowy lokalny tryb Versus, w którym dwóch graczy musi wykorzystać przeciw sobie swoje zdolności taktyczne (dzieląc się parą Joy-Conów lub korzystając z Pro Controllerów dla Nintendo Switch) na wyjątkowych, zmienny polach walki.

Szczegóły działania trybu:

  • Gracze mogą swobodnie wybrać 3 bohaterów spośród 8 dostępnych w głównej grze. Dla każdej postaci możliwy jest wybór trzech predefiniowanych zestawów zdolności i parametrów, aby dopasować je do własnej strategii.
  • Na pole bitwy będą wysyłane zaskakujące i losowe bonusy, które umożliwią dodatkowe akcje, podwójne obrażenia i inne korzyści dla gracza, który je zdobędzie.
  • Każda bitwa może być modyfikowana przy pomocy różnych ustawień, od ograniczenia czasowego po ograniczenie liczby rund, aż po usunięcie wszystkich przedmiotów w celu dostarczenia czystego, taktycznego przeżycia.

Gra Mario + Rabbids Kingdom Battle przedstawia historię najsłynniejszej postaci ze świata gier wideo, Mario, oraz niesfornych Kórlików, którzy wspólnie wyruszają na wyprawę celem ocalenia Grzybowego Królestwa od tajemniczego wiru. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej gry.

A oto oficjalny, polski zwiastun nowego trybu:

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Czy gry wideo angażują nas bardziej, niż inne media? [fot. materiały prasowe Publicis Groupe]

Czy gry wideo angażują nas bardziej niż inne media?

Gry
poniedziałek, 28 maja 2018, 09:53
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi badaniami, przeprowadzonymi przy udziale specjalistów z dziedziny neuroterapii, gdzie porównano aktywność mózgu różnych osób podczas oglądania i grania w scenę o podobnej charakterystyce z serialu i z gry.
The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy! [fot. materiały prasowe]

The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy!

Gry
piątek, 02 marca 2018, 10:20
Popularna gra Ubiosftu doczekała się aktywnej i wiernej społeczności, które teraz zostanie nagrodzona miesiącem eventów! Dowiedz się więcej o święcie wewnątrz gry i poznaj statystyki, jakie osiągnęła w ciągu ostatnich dwóch lat [infografika]!

Zobacz również