Newsello.pl

W Ghost Recon: Wildlands, zmierzymy się z Predatorem!

Tak, z tym Predatorem. Bezpłatna aktualizacja Jungle Storm dostępna już dziś − zobacz zwiastun!
W Ghost Recon: Wildlands, zmierzymy się z Predatorem!
W Ghost Recon: Wildlands, zmierzymy się z Predatorem!

W dniu dzisiejszym firma Ubisoft ogłosiła nawiązanie współpracy z FoxNext Games, w wyniku której w Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands pojawi się unikatowa zawartość związana z Predatorem. Elementy te zostaną opublikowane wraz z aktualizacją Jungle Storm, dostępną na systemie rozrywki PlayStation4, Xbox One i Windows PC od 14 grudnia. Aby uczcić 30. rocznicę premiery pierwszego filmu z serii Predator, w Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands pojawi się mnóstwo unikatowej zawartości związanej z Predatorem, zarówno w podstawowej wersji, jak i trybach PvP Ghost War:

Bezpłatne specjalne wyzwanie Predatora
Od 14 grudnia do początku stycznia wszyscy gracze w Ghost Recon Wildlands będą mogli wziąć udział w ostatecznych łowach na Predatora. To nowe specjalne wyzwanie będzie grywalne solo lub w trybie współpracy dla czterech graczy. Będzie to najtrudniejsza walka w całej grze Ghost Recon Wildlands.

Elementy personalizacji Predatora
Po pokonaniu Predatora, gracze otrzymają unikatowe przedmioty, takie jak maska Predatora z nowym niepowtarzalnym trybem wizji Predatora. Oprócz nagród za wykonanie zadania gracze będą mogli spersonalizować i uzbroić swoje Duchy za pomocą Pakietu Predatora, który zawiera 15 nowych elementów personalizacji, nowe uzbrojenie oraz unikatowy cios wręcz. Dzięki tym elementom gracze będą mogli odtworzyć najbardziej pamiętne postacie z oryginalnego filmu. 

Klasa PVP Ghost War inspirowana Predatorem
Nowa klasa Ghost War, inspirowana postacią Dutcha z oryginalnego filmu Predator, będzie mogła skorzystać z trybu Battle Rage, oferując tym samym graczom ofensywnym nowe, alternatywne strategie i taktyki na polu bitwy PVP. Gracze w Ghost War zyskają dostęp do nowej klasy poprzez przepustkę Ghost War lub przepustkę sezonową. Mogą też użyć bezpośrednio punktów prestiżu.

W Ubisoft Paris od dawna jesteśmy fanami Predatora. To niesamowite, móc przenieść tak kultową postać do naszej gry − stwierdził Nouredine Abboud, starszy producent w Ubisoft. − Prawdziwym wyzwaniem było umieszczenie w grze nawiązań do oryginalnego filmu Predator. Nie możemy się doczekać reakcji graczy! − dodaje.

Predator idealnie pasuje do boliwijskiej dżungli w Ghost Recon Wildlands i zaciętej taktycznej rozgrywki, dostępnej w grze Ubisoft − stwierdził Rick Phillips, prezes FoxNext Games.

Jungle Storm rozszerza skalę Ghost War, wprowadzając rozgrywkę rankingową, nową klasę Pathfinder, a także nowe wyposażenie i aktualizacje rozgrywki, zarówno w podstawowej wersji gry, jak i trybach PvP.

Wyprodukowane przez Ubisoft Paris, Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands to wojskowa strzelanka, którą można w całości ukończyć grając w trybie współpracy dla czterech graczy lub w pojedynkę. Gracze mają całkowitą dowolność zaliczania misji tak jak zechcą i oglądania, jak świat reaguje na ich akcje. Mogą poruszać się po cichu nocą, zaatakować frontalnie albo zsynchronizować ostrzał z towarzyszami, aby zlikwidować kilku wrogów za jednym zamachem. Każdy wybór ma swoje konsekwencje, a gracze muszą improwizować lub dostosowywać swoje plany, aby zapewnić sobie sukces w każdej misji. Ghost Recon Wildlands Ghost War pozwala graczom rozegrać niesamowite starcia w trybach współpracy 4 na 4. Ghost War zawiera coraz więcej klas, map i trybów gracz kontra gracz, skupiając się na współpracy w ramach drużyny, strategii i pełnych napięcia starciach taktycznych.

Najnowsze informacje o Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz wszystkich grach Ubisoft znaleźć na stronie internetowej firmy.

Zobacz zwiastun:

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Czy gry wideo angażują nas bardziej, niż inne media? [fot. materiały prasowe Publicis Groupe]

Czy gry wideo angażują nas bardziej niż inne media?

Gry
poniedziałek, 28 maja 2018, 09:53
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi badaniami, przeprowadzonymi przy udziale specjalistów z dziedziny neuroterapii, gdzie porównano aktywność mózgu różnych osób podczas oglądania i grania w scenę o podobnej charakterystyce z serialu i z gry.
The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy! [fot. materiały prasowe]

The Division świętuje 2. rocznicę i 20 milionów graczy!

Gry
piątek, 02 marca 2018, 10:20
Popularna gra Ubiosftu doczekała się aktywnej i wiernej społeczności, które teraz zostanie nagrodzona miesiącem eventów! Dowiedz się więcej o święcie wewnątrz gry i poznaj statystyki, jakie osiągnęła w ciągu ostatnich dwóch lat [infografika]!

Zobacz również