Newsello.pl

Wspaniała lekkość dźwięku - Philips przedstawia nowe słuchawki Flite

Nowa linia superkompaktowych i ultralekkich nausznych słuchawek od Philips
Wspaniała lekkość dźwięku - Philips przedstawia nowe słuchawki Flite / materiał prasowy
Wspaniała lekkość dźwięku - Philips przedstawia nowe słuchawki Flite / materiał prasowy

Philips Flite Everlite SHL4805 to czysty dźwięk zamknięty w prostej, designerskiej formie. Nowa linia produktów Philips zainspirowana jest stylem życia ludzi, których aktywność i brak ograniczeń wymaga śmiałych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki smukłej konstrukcji, idealnemu dopasowaniu i wyrafinowanemu wykończeniu słuchawek, muzyka jeszcze nigdy nie brzmiała tak lekko, ani nie wyglądała tak modnie!

Szybkie tempo życia to znak naszych czasów. Wokół pełno jest rzeczy, które nas rozpraszają: zarówno na poziomie dźwięków, jak i w warstwie wizualnej. Philips Flite to odpowiedź na potrzebę uporządkowania otaczającego nas chaosu za pomocą ulubionych brzmień, połączona z minimalistycznym, bezpretensjonalnym designem.

Flite to linia superkompaktowych i ultralekkich nausznych słuchawek, stworzonych z myślą o aktywnym stylu życia ich użytkowników. Dzięki subtelnej, składanej konstrukcji bez trudu można wsunąć je do torby lub plecaka, nie tracąc tym samym ani jednej nuty maksymalnych wrażeń muzycznych - nawet w najdalszej podróży.

Te przenośne słuchawki cechuje nadzwyczajna lekkość, a mimo to zapewniają naprawdę mocne,czyste brzmienie. Wszystko za sprawą głośników o wysokiej mocy z membraną o grubości 32mm. Dzięki funkcji zdalnego sterowania, urządzenie umożliwia nie tylko słuchanie muzyki, ale także odbieranie rozmów telefonicznych.

Philips Flite Everlite wyposażone są w ergonomicznie odchylone, miękkie gąbeczki, zapewniające jeszcze większą izolację akustyczną oraz niespotykany wcześniej komfort noszenia. Wąska konstrukcja pałąka i lśniące, owalne nauszniki tworzą elegancki, prosty design.

Ponadprzeciętną wygodę zapewnia także płaski, nie plączący się kabel zwiększający swobodę użytkownika i poręczność urządzenia.

Philips Flite Everlite SHL4805 to:

- Elegancki wygląd i wąskoprofilowy kształt
- Większa poręczność i łatwość przechowywania,dzięki mniejszej wadze i kompaktowej budowie
- Ergonomiczne, miękkie gąbki dla optymalnegokomfortu, ograniczające przenikanie hałasuz zewnątrz
- Płaski, nie plączący się kabel, zapewniającywiększą swobodę i poręczność, o zwiększonejwytrzymałości z zaciskiem odciążającym
- Zdalne sterowanie umożliwiające słuchanie muzykii odbieranie rozmów telefonicznych
- Zapewniające czysty dźwięk głośniki wysokiejmocy o grubości membrany 32 mm


Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych:złoto-białej oraz grafitowej. Cena: 179,99 PLN. Philips Flite Everlite SHL4805 dostępny jest w dobrych sklepach elektronicznych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Zobacz również