Newsello.pl

Zegarki i opaski FitGo – nowość dla aktywnych ludzi!

Technologia kojarzy nam się z udogodnieniami i przesiadywaniem w domu, w otoczeniu świecących urządzeń... tymczasem, nowoczesne rozwiązania coraz częściej pomagają nam w skutecznym i przyjemnym treningu!
Zegarki i opaski FitGo – nowość dla aktywnych ludzi! [fot. ip]
Zegarki i opaski FitGo – nowość dla aktywnych ludzi! [fot. ip]

Ostatnimi czasy, sport staje się coraz bardziej popularny – nie tylko wśród zapaleńców, ale też wśród zwykłych ludzi, którzy chcą utrzymać formę, pomimo "siedzącej pracy". Do tego dochodzą nowe rozwiązania technologiczne, które usprawnią nasz trening!

Maxcom, jako jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych w Europie, rozumie potrzeby dzisiejszego rynku i rozszerza ofertę produktową o zegarki i opaski FitGo dedykowane osobom uprawiającym sport lub chcącym monitorować swoją codzienną aktywność ruchową.

Wprowadzenie produktów dla sportowców pozwala nam zaistnieć w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku, w którym dotychczas nie byliśmy obecni. Nowe produkty będą miały bezpośrednie przełożenie na rozwój Maxcom. Do końca 2018 r. planujemy sprzedać około 50 tys. zegarków i opasek. - mówi Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom.

Technologia w służbie sportu

Nowe produkty spółki Maxcom dostępne są w sieciach handlowych, między innymi: Euronet, Media Ekspert, Neonet czy Media Markt na terenie całego kraju. W zależności od modelu ceny urządzeń wahają się od 179 zł do 499 zł. W drugim kwartale 2018 r. zegarki i opaski FitGo trafią do sprzedaży w Rumunii, Czechach, Słowacji, Bułgarii, a z czasem także do Francji.

Produkty FitGo przeznaczone są dla ludzi aktywnych, którzy lubią stawiać w swoim życiu wyzwania. Posiadają wiele użytecznych funkcji, takich jak krokomierz, GPS, mierzenie tętna, odbieranie i wykonywanie połączeń, monitor snu, licznik spalonych kalorii, termometr czy barometr. Dzięki nim, monitorowanie postępów i sprawne ćwiczenia staną się znacznie prostsze!

Zegarki i opaski FitGo oraz inne nowe rozwiązania firmy Maxcom będzie można zobaczyć podczas Mobile World Congress 2018 w Barcelonie.

Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome w kwestii zdrowego trybu życia. Ludzie, niezależnie od swojego wieku uprawiają sport i dbają o aktywność ruchową. Sport stał się nieodłącznym elementem życia codziennego, co otwiera także możliwości biznesowe. W gadżetach dla sportowców widzimy duży potencjał rynkowy i przestrzeń do pojawienia się nowego gracza. Rynek nie jest jeszcze całkowicie zagospodarowany. Wierzymy, że wysoka jakość naszych produktów, nowoczesny design oraz konkurencyjna cena pozwolą nam odnieść sukces w tym segmencie. – dodaje Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom.

O Maxcom

Maxcom posiada ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji własnych marek produktów telekomunikacyjnych: telefonów komórkowych, telefonów stacjonarnych oraz elektroniki użytkowej m.in krótkofalówek oraz nawigacji satelitarnych. Grupa działa pod dwiema markami Maxcom oraz budżetowej Maxton.

Spółka realizuje sprzedaż poprzez zdywersyfikowane kanały dystrybucji B2B w ponad 20 krajach Europy, w tym m.in. za pośrednictwem czterech głównych operatorów komórkowych w Polsce, kilkunastu operatorów za granicą, sieci handlowych oraz wybranych dealerów i agentów sprzedaży.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również