Newsello.pl

Znani dziennikarze i prezenterzy czytają dzieciom – akcja Mini Big Books od HP

By wyzwolić wyobraźnię najmłodszych, HP zorganizowało w Katowicach i Wrocławiu spotkania z gwiazdami.
Znani dziennikarze i prezenterzy czytają dzieciom – akcja Mini Big Books od HP
Znani dziennikarze i prezenterzy czytają dzieciom – akcja Mini Big Books od HP

Drukowanie nie musi być nudne, a przykład akcji Mini Big Books by HP pokazuje, że urządzenie HP Ink Advantage 3785 można z powodzeniem wykorzystać w długie zimowe wieczory do rodzinnego spędzania czasu przy zajęciach z wydrukami. To także idealne narzędzie do budowania i rozwijania dziecięcej kreatywności, które dzięki kolorowym wydrukom mogą urzeczywistnić swoje wyobrażenia i podzielić się nimi z najbliższymi.

Dzięki akcji Mini Big Books by HP każde dziecko może stać się bohaterem bajki, wystarczy wejść na stronę akcji i przygotować spersonalizowaną książkę. HP uruchomiło również konkurs dla internautów, którzy po zrobieniu spersonalizowanej książeczki udostępnią adres strony na swoim profilu na Facebooku dzięki dostępnemu na stronie narzędziu. Zadaniem konkursowym jest uzasadnienie kreatywne, w publicznym poście „Dlaczego moje dziecko jest bohaterem” i oznaczenie go hashtagiem #BohaterowieHP. Posty konkursowe można publikować do 20 grudnia, a na najciekawsze uzasadnienia czekają urządzenia wielofunkcyjne HP Ink Advantage 3785.

– Nie zdawałam sobie sprawy jak dużo dobrego czytanie bajek na głos może dać dorosłym. Jednak poza tym, że odpręża i pozwala przyjemnie spędzić czas, przekazuje wiele informacji o dzieciach, rozwija ich wyobraźnię i kształtuje wrażliwość. Pamiętajmy jednak, żeby czytanie dziecku kojarzyło się nie z przymusem i nudą, a z przyjemnością. Podczas spotkania z najmłodszymi, zauważyliśmy jak chętnie dzieci tworzą swoje własne, często wychodzące poza nasze wyobrażenia historie – stwierdza modelka i prezenterka Paulina Krupińska.

W miniony weekend w Silesia City Center w Katowicach, najmłodsi mieszkańcy Śląska w ramach akcji Mini Big Books, zorganizowanej przez HP, mieli niecodzienna szansę spotkania Filipa Chajzera, Anny Nowak-Ibisz oraz Pauliny Krupińskiej, którzy wraz z animatorami umilali dzieciom czas. Na miejscu nie zabrakło także konkursów z nagrodami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, dostępnej poniżej, gdzie w ramach akcji Mini Big Book od HP, Filip Chajzer, Anna Nowak-Ibisz oraz Paulina Krupińska czytają najmłodszym baśnie i bajki.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Studia i sztuczna intelgencja – jaka przyszłość czeka rynek pracy? [fot. Pixabay]

Studia i sztuczna intelgencja – jaka przyszłość czeka rynek pracy?

Inne
poniedziałek, 16 lipca 2018, 13:00
Ostatnie lata to niewiarygodne wręcz postępy w dziedzinie badań nad SI. Poznaj szczegóły projektu, realizowanego na Akademii Leona Koźmińskiego i dowiedz się więcej o tym, jak polskie uczelnie przygotowują się na nowy rozdział w dziedzinie technologii.

Zobacz również