Newsello.pl

Nowe HP Pavilion – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Firma HP Inc. przedstawiła nową generację komputerów konwertowalnych, przenośnych i stacjonarnych Pavilion.
HP Pavilion – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie
HP Pavilion – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

W najnowszej linii Pavilion zastosowano dopracowane materiały i wykończenia, przypominające te z urządzeń z segmentu Premium, niewielkie obramowania ekranu i komponenty o wyższej wydajności, które zwiększają komfort pracy. Urządzenia Pavilion zadebiutowały na Coachella Valley Music and Arts Festival w Kalifornii, którego uczestnicy mają okazję wykorzystać ich moc do tworzenia unikalnych doświadczeń na pograniczu sztuki i muzyki.

Nasza nowa oferta, złożona z najbardziej eleganckich, najsmuklejszych i najwydajniejszych urządzeń Pavilion, jakie kiedykolwiek zaprojektowano, podnosi poprzeczkę bardzo wysoko, przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnej. Coachella kojarzy się z twórczą ekspresją i niezwykłymi doświadczeniami, dlatego jest to idealne miejsce na premierę naszej nowej linii Pavilion, która wzbogaci festiwal dzięki technologii – powiedziała Anne-Sophie Hadberg, szef działu Consumer Personal Systems EMEA w firmie HP Inc. 


HP Pavilion x360

Nowe komputery konwertowalne HP Pavilion x360 14 i 15 oferują unikatowe funkcje i elementy konstrukcyjne, które umożliwiają użytkownikom pracę nad każdym zadaniem, tworzenie treści, czy też korzystanie z multimediów w dowolnym miejscu. Ich charakterystyczne cechy to m.in.:

 • Nowoczesne wzornictwo: Nowe, smukłe i lekkie urządzenia są dostępne w wyrafinowanych kolorach, takich jak Natural Silver, Pale Gold i Sapphire Blue1 oraz wyposażone w piękny, szczotkowany wzór na panelu klawiatury z geometrycznym, motywem na osłonie głośnika. Wybrane modele mają obudowę z anodyzowanego aluminium, która jeszcze bardziej podkreśla wrażenie wysokiej jakości.
 • Swoboda tworzenia: Urządzenia HP Pavilion x360 oferują najwyższą wydajność dzięki dwu- i czterordzeniowym procesorom Intel® Core™ i5 i i7 ósmej generacji2 z opcjonalną oddzielną kartą graficzną do oglądania zdjęć i wideo. Wybrane 14-calowe modele są wyposażone w grafikę NVIDIA® MX130, a wybrane modele 15-calowe – w grafikę AMD Radeon™ 530.
 • Wszechstronność i kreatywność: Piękny chromowany zawias umożliwia ustawienia komputera we właściwej pozycji do pracy, pisania, oglądania i grania. Jednoczesna obsługa pióra i dotyku pozwala używać komputera w ciekawy i twórczy sposób, zmieniając go w płótno do rysowania lub notatnik do pisania. Opcjonalna kamera w wybranych modelach jest strategicznie umieszczona w środku osłony głośnika nad klawiaturą, dając możliwości wplatania obiektów 3D w rzeczywiste otoczenie.
 • Konstrukcja klasy wyższej: Podobnie jak rodzina HP ENVY, komputery Pavilion x360 mają teraz konstrukcję z niewielkim obramowaniem ekranu, w efekcie czego udało się zmieścić panele IPS HD3 lub FHD4 o przekątnej 14 i 15 cali w odpowiednio 13- i 14-calowej obudowie, co nie tylko poprawia wrażenia wizualne, ale również zmniejsza rozmiar urządzenia. W wybranych modelach dostępna jest również funkcja Windows Hello z czytnikiem linii papilarnych, która umożliwia szybkie i bezpieczne logowanie.

Notebooki HP Pavilion

Nowe 14- i 15-calowe notebooki HP Pavilion to bogate w funkcje, stylowe i ultraprzenośne urządzenia, które oferują wysoką moc i jakość. Ich charakterystyczne cechy to m.in.:

 • Unikatowe wzornictwo: Nowa linia Pavilion oferuje gamę bogatych, nowych kolorów, w tym Mineral Silver, Pale Gold, Sapphire Blue, Velvet Burgundy, Tranquil Pink i Ceramic White1. Panel klawiatury i pokrywa wykonane z metalu, touchpad z diamentowym szlifem oraz geometryczny motyw na osłonie głośnika stwarzają wrażenie najwyższej jakości.
 • Powiew luksusu: Tegoroczne notebooki Pavillion są smuklejsze, niż kiedykolwiek przedtem – ich grubość zmniejszono o 2 mm. Nowe modele oferują ekrany IPS HD3 lub FHD4 z bardzo wąskimi obramowaniami, które optymalizują zarówno pracę, jak i rozrywkę. Notebooki są wyposażone w podnoszone zawiasy znane z linii ENVY, które zwiększają komfort pisania i poprawiają przepływ powietrza, żeby urządzenie zawsze pozostawało chłodne.
 • Moc, która pomaga osiągnąć więcej: Dzięki baterii starczającej nawet na 11,75 godz. pracy5, w zależności od modelu, procesorom Intel® Core™ ósmej generacji2 lub najnowszym procesorom AMD Ryzen™ Mobile6 oraz karton graficznym Radeon™ Vega w wybranych modelach, użytkownicy mogą komfortowo oglądać ulubione seriale (np. na Netfliksie), edytować zdjęcia i łączyć się z dowolnego miejsca z najważniejszymi dla nich osobami. Jeśli chodzi o przechowywanie zdjęć, wideo i danych, notebooki Pavilion oferują stacje SSD o pojemności do 512 GB lub dyski twarde o pojemności do 1 TB7 w modelu 15-calowym. Dostępne są również napędy hybrydowe, które łączą zalety obu technologii, zapewniając dużo miejsca na dysku twardym w połączeniu z większą szybkością. Ponadto dla klientów, którzy wymagają krótkiego czasu reakcji i dużej pojemności bez zarządzania wieloma dyskami, w wybranych modelach oferowana jest pamięć Intel® Optane™8.
 • Wrażenia akustyczne: Podwójne głośniki z technologią B&O Play oraz funkcją HP Audio Boost zapewniają użytkownikom bogate, naturalne brzmienie w muzyce, filmach lub rozmowach z przyjaciółmi i rodziną.
 • Opcje bezpieczeństwa: Opcjonalny czytnik linii papilarnych w 14-calowym modelu umożliwia bezpieczne i szybkie logowanie z wykorzystaniem fukcji Windows Hello.

Komputery stacjonarne HP Pavilion

Tegoroczne modele komputerów stacjonarnych HP Pavilion oferują wysoką wydajność, możliwość przechowywania ogromnej ilości danych oraz kompaktową obudowę. Ich charakterystyczne cechy to m.in.:

 • Nowa konstrukcja. Aby zwiększyć ilość miejsca w domowym biurze, nowe komputery stacjonarne Pavilion mają głębokość o 10 proc. mniejszą w porównaniu z poprzednią generacją, co jednak nie zmniejsza ich wydajności ani konfigurowalności. Przedni panel jest otoczony nową, ściętą ramką w kolorze Natural Silver albo ramką ze wzorem geometrycznym i pionowym szczotkowaniem w kolorze Ash Silver lub Natural Silver1, który dobrze pasuje do nowoczesnych domowych wnętrz.
 • Możliwość dostosowania komputera pod kątem rozrywki, pracy i łączności: Od zarządzania domowymi finansami do obróbki zdjęć lub oglądania ulubionego domowego filmu, modele stacjonarne są dostępne w wersjach z procesorami Intel® Core™ i+ ósmej generacji9 albo nowymi procesorami AMD Ryzen drugiej generacji6 oraz kartami graficznymi NVIDIA® GTX™ 1060 lub AMD Radeon RX 580. Użytkownicy mogą przechowywać swoją cenną treść na dyskach SSD o pojemności do 512 GB, dyskach twardych do 3 TB7, opcjonalnych napędach hybrydowych oraz opcjonalnej pamięci Intel® Optane™8, które zapewniają większą szybkość i krótszy czas reakcji podczas uruchamiania programów i dostępu do plików.
 • Doskonałe brzmienie i liczne porty: Technologia Surround Sound 5.1 zapewnia użytkownikom świetne brzmienie muzyki i filmów, a funkcja HP Audio Stream umożliwia streaming muzyki z telefonu do głośników komputera. Podstawowe porty są umieszczone z przodu obudowy, aby ułatwić podłączanie akcesoriów, a w tylnych partiach komputera znajdują się wszystkie oczekiwane porty do podłączania komponentów systemu.

HP inspiruje na Coachella Valley Music and Arts Festival

Po raz drugi z rzędu firma HP jest oficjalnym sponsorem technologicznym festiwalu Coachella, gdzie jej najnowsze produkty pozwolą uczestnikom skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych, uwolnić kreatywność i przypomnieć sobie o ekologii. Laptopy Pavilion x360, wsparte przez graficzne drukarki HP, umożliwią przygotowanie własnoręcznie zaprojektowanej butelki Klean Kanteen i pomóc ograniczyć światowy problem z plastikowymi odpadami. Podczas festiwalu HP będzie też zbierać plastikowe butelki we współpracy z Global Inheritance, aby zapobiec wywożeniu plastiku na wysypiska i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

Ceny i dostępność

• 14-calowy HP Pavilion x360 będzie dostępny w Polsce z końcem czerwca br.
w cenie od 2099 PLN
• 15-calowy HP Pavilion x360 ma być dostępny w Polsce z końcem czerwca br.
w cenie od 2099 PLN
• 14-calowy notebook HP Pavilion ma być dostępny w Polsce z końcem czerwca br.
w cenie od 2099 PLN
• 15- calowy notebook HP Pavilion ma być dostępny w Polsce z końcem czerwca br.
w cenie od 2099 PLN
• Komputer stacjonarny HP Pavilion ma być dostępny w Polsce z końcem czerwca br.
w cenie od 1399 PLN

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również